БІЛЬШЕ 30 РОКІВ ДОСВІДУ

Працюємо в Україні з 1995 року

Шкіра то наше захоплення

Весь свій досвід ми використовуємо для створення як трендових та яскравих так і класичних виробів.

Сучасний виробничий процес

Наше обладнання досволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення.

ДИЗАЙН МОДА ТРЕНДИ

Fabio Monti історія бренду

Класика, вишуканість, статус

Історія виробництва шкіряних курток сягає своїми коренями в далекі 90-ті, коли в незалежній Україні стали модними бюджетні шкіряні куртки з Турції. Та турецька якість пошиву не завжди підходила вибагливим клієнтам. Тому з’являлись фірми, що спеціалізувалися на виготовленні високоякісних шкіряних виробів. Один з найвідоміших регіонів, де знаходились такі підприємства – це південь України.

Компанії-виробники шкіряних курток преміум класу займали особливе місце на ринку моди. Їх продукція, зазвичай, характеризувалась високою якістю матеріалів та складною обробкою, а також була орієнтована на вибагливих клієнтів, що шукали елегантні та стильні рішення для свого гардеробу. Основними їх перевагами перед турецькими конкурентами були висока якість та орієнтація на європейські тренди та їх бачення моди.

Кожна куртка – вершина мистецтва

Назва Fabio Monti народилась, коли почалося зростання та розширення виробництва у 2000-х роках. Саме тоді ми звернули свою увагу на італійські дома моди та їх продукцію. Фабіо Замбернарді-директор Prada та Miu Miu, який створював естетику та образ цих брендів на протязі довгих років, саме його модні ідеї надихнули нас на створення колеції, де кожний виріб був унікальним. Це легендарна колекція, в якій кожна модель, була представлена як недосяжна вершина гори, яка підкориться тільки сміливому та наполегливому. Саме тому ця колекція отримала назву Monti Fabio (гори Фабіо), на честь нашого натхненника. Згодом назва перетворилась в Fabio Monti, та стала ім’ям бренду.

Наша фабрика заснована у 1995 році, та спеціалізується на виготовленні верхнього одягу зі шкіри, хутра та різноманітних тканин. Розширювалося виробництво, зростали оберти, підкорялися нові обрії. Вийшовши на рівень якості виробів відомих італійських брендів ми завоювали довіру та попит по всій Україні. Наші вироби не потребують реклами, оскільки завдяки своїй високій якості та модним технологіям здобули велику популярність серед українських споживачів, а також визнання за кордоном.

Виробництво, довгий час було орієнтоване тільки на оптових клієнтів, оскільки ми приділяли велику увагу кожній деталі, підбору сировини та контролю якості, а це все вимагає не аби якої самовіддачі, тому роздріб ми планували розвивати трохи с годом.

Досконалість у кожній деталі

Наша фабрика оснащена високотехнологічним професійним обладнанням таких ТМ, як PFAFF, DURKOPP, STROBEL.

Наша команда- це кваліфіковані співробітники, що працюють на підприємстві багато років. Це професійні швачки, конструктори та закрійники, художники-модельєри та технологи.

Фабрика має автоматизацією виробництва, систему контролю якості, що у рази підвищує ефективність роботи підприємства та гарантує випуск високоякісних виробів.

Наші модельєри регулярно відвідують виставки у Мілані, Парижі та Стамбулі. У своєму виробництві ми використовуємо сировину найкращих турецьких фабрик, а також хутра з аукціонів Фінляндії, Копенгагена, Данії, виключно якості Saga Royal. Вироби виготовляються з натуральної шкіри, замші з різноманітним покриттям, мутону, астрагану, дублянкової сировини, хутра таких тварин, як песець, єнот, норка, лисиця червона та сріблясто-чорна, кролик. Високий рівень майстерності та багаторічний досвід є основною перевагою Fabio Monti.

А головним натхненником всієї нашої команди, став власник бренду Fabio Monti – Данішевський Ігор. Завдяки його наполегливості, сміливим рішенням та відданності ідеям компанії, Fabio Monti є провідником у світі фешн індустрії шкіряних виробів, і саме завдяки цьому ми спроможні підкорити вершини мистецтва та майстерності.